Piyasalar
 
Konya'da Hava
KONYA  
01.Mart.2008 den bu yana
defa ziyaret edilmiştir.


Şu an sitemizde
 
kişi var.

Haberler


Vefat

Köylülerimizden karayollarından emekli Mustafa GÜLAYDIN 08.12.2010 tarihinde vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet; kederli ailesine, yakınlarına ve köylülerimize başsağlığı ve sabırlar dileriz.

Haber : Mehmet EREN


Vefat

Köylülerimizden MUSTAFA SABRİ ŞİMŞEK 02.10.2010 tarihinde vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet; kederli ailesine ve yakınlarına ve köylülerimize başsağlığı ve sabırlar dileriz.

Haber : Mehmet EREN


Vefat

Köylülerimizden ve eski muhtarlarımızdan Mehmet oğlu Halil YAŞAR (cocanın Halil) 07.Ağustos.2010 günü Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah'tan rahmet; kederli ailesine, yakınlarına ve köylülerimize başsağlığı dileriz.

Haber : Emine ÖZEL (Torunu)


Köylülerimizden Ali AKIN'ın okulunun başarısı

Köylülerimizden Ali AKIN'ın müdürlüğünü yaptığı okul olan MEHMET HASAN SERT İ.Ö.O. GRUNDTVIG PROJESİNİ TAMAMLADI.

Proje kapsamında, İlköğretim öğrencilerinin öğretmenleri eşliğinde, kırsal kesimde yaşayan yaşlılara nasıl bilgisayar ve internet kullanımını öğrettikleri gösterilmesi hakkındaki gezileri tamamlanmıştır.

Konu ile ilgili daha fazla ayrıntıları edinmek isteyenler buraya tıklayabilir.

21.06.2010

 


Vefat

Köylülerimizden Hüseyin Ali ESER 24 Mayıs 2010 Pazartesi günü vefat etmiş olup cenazesi toprağa verilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet; yakınlarına, sevenlerine ve köylülerimize sabır ve baş sağlığı dileriz.

Haber : Mehmet EREN


Bookmark and Share

Ahmet Ali SÜMEN'in düğünü.

Köylülerimizden Ali Osman SÜMEN, oğlu Ahmet Ali SÜMEN'in düğününü yaptı. 4 Nisan 2010 pazar gününe denk gelen düğüne çok sayıda davetli katıldı. Özellikle köyden gelen ve Konya veya civarında yaşayan köylülerimiz düğün sebebiyle bir araya geldiler. Uzun zamandır bir birlerini görmeyen köylülerimizin, doyasıya sohbet edip hasret giderdikleri gözlendi.
Gün öncesinden gece eğlence düzenlendi. Düğün günü 12:30 itibari ile gelin alınmaya gidildi. Gelin alındıktan sonra yemek verildi. Eğlence düzenlendi. Tebrikler kabul edildi.

Düğüne ait görüntüler için tıklayınız.


Vefat
Köylülerimizden Eczacı Halis Eser ( Hilos'un Halis) vefat etmiş olup cenazesi 12/03/2010 Cuma günü Köy mezarlığına defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine ve köylülerimize baş sağlığı dileriz.

Vefat

Köylülerimizden emekli zabıta komiseri Hasan AKIN (Abidin'in Hasan)
15 Aralık 2009 tarihinde vefat ettmiş olup cenazesi köy mezarlığına defnedilmiştir.

Allah'tan rahmet diler, kederli ailesine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.


Köylülerimizden olan ve genç girişimci Hasan Ali KILIÇ, 2008 yılında devraldığı LOGOS LTD.ŞTİ'yi hızla geliştirmekte olması sebebiyle başarılı çalışmalarından dolayı gurur duyuyoruz. Ayrıntılar için tıklayınız.


Vefat
Köylülerimizden Çoban Mehmet'in oğlu Mustafa GÜLER (Çolak) Hakkın Rahmetine kavuştu. (12.11.2008)

İbrahim YILDIZ'ın oğlu Mehmet YILDIZ evlendi.(22.08.2008)
Köylülerimizden Muammer KAHRİMAN İzmir'de kızını evlendirdi.(08.2008)

Anasayfa | Tarihçe | Görüşler | Haberler | Rehber-Konya | Rehber-Köy | Fotoğraflar | Harita | İletişim | Orhaniye Google Grup | Hakkımda | Bağlantılar
©2008 Bu site İbrahim YILDIZ tarafından yayınlanmakta ve düzenlenmektedir. Tüm hakları saklıdır.
İletişim : yyazilim@gmail.com